Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIstanbul Airshow PL

ISTANBUL AIR SHOW 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Targi AIR SHOW w STAMBULE są okazją do spotkania się instytucji zajmujących się organizacją lotnictwa cywilnego oraz firm z tego sektora. Impreza jest organizowana od 1996 r. W ostatnich latach, uzyskała patronat Ministerstwa Transportu i Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Turcji i jest sponsorowana przez Turkish Airlines oraz TAV Airports Holding.

 

Podczas ostatniej edycji w 2014 r. wystawcami było 151 firm z branży lotniczej, a liczba zwiedzających wyniosła 36 tysięcy profesjonalistów z całego świata.

 

Przemysł lotniczy w Turcji prężnie się rozwija.  Trwa budowa trzeciego lotniska w Stambule, które ma być jednym z największych na świecie. Turkish Airlines oraz tureckie krajowe linie lotnicze co roku zwiększają liczbę przewożonych pasażerów.

 

W związku z powyższym, organizatorzy imprezy czyli MINT Exhibition Organizers, przywołują prognozy dalszego intensywnego rozwoju sektora lotnictwa cywilnego w Turcji i spodziewają się udziału w ISTANBUL AIRSHOW wielu zagranicznych wystawców. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w targach firmy z Polski.

 

Szczegółowe informacje o imprezie znajdują się w załącznikach oraz na stronie: www.istanbulairshow.com.

branże: Transport i logistyka, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy

Targi
Turcja - Stambul
2016-10-06 - 2016-10-09
Dodał: Małgorzata Kędzierska