Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProjekt lekkiej kolei miejskiej dla aglomeracji wielkiego Tel Awiwu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-10-30 11:30:07
aktualności

Państwowa spółka NTA – The Israel Light Rail, odpowiedzialna za projekt budowy lekkiej kolei miejskiej w aglomeracji Wielkiego Tel Awiwu, finalizuje negocjacje przed podpisaniem porozumienia o zarządzaniu projektem z firmą Parsons Brinckerhoff. Jako pierwsza z projektowanych ośmiu linii tel-awiwskiej kolei miejskiej powstać ma tzw. „linia czerwona”, łącząca Holon przez Bat Jam, Tel Awiw, Ramat Gan i Bnej Brak z miastem Petach Tikwa

Państwowa spółka NTA – The Israel Light Rail, odpowiedzialna za projekt budowy lekkiej kolei miejskiej w aglomeracji Wielkiego Tel Awiwu, finalizuje negocjacje przed podpisaniem porozumienia o zarządzaniu projektem z firmą Parsons Brinckerhoff, Powierzenie tej firmie zarządzania projektem ma się odbyć bez wdrożenia procedury przetargowej. Zgodnie z wstępnymi założeniami firma ta ma zarządzać projektem w ciągu 10 lat i otrzymać za to sumę 860 mln ILS.

Parsons Brinckerhoff jest globalną spółką z siedzibą w Nowym Jorku świadczącą profesjonalne usługi w dziedzinie energii i infrastruktury. Zatrudnia 14 tysięcy pracowników i należy do grupy Balfour Beauty zatrudniającej łącznie 50 tysięcy pracowników. Spółka realizowała już projekty w Izraelu, głównie w zakresie budowy sieci gazociągów, ma jednak także doświadczenie w zakresie budowy lekkich kolei miejskich w różnych regionach świata.

Jako pierwsza z projektowanych ośmiu linii tel-awiwskiej kolei miejskiej powstać ma tzw. „linia czerwona”, łącząca Holon przez Bat Jam, Tel Awiw, Ramat Gan i Bnej Brak z miastem Petach Tikwa.

 

Źródło (17.10.2014):

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Awiwie

na podstawie portalu Globes www.globes.co.il

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Szkolenia BHP Wrocław

Przeprowadzenie w przedsiębiorstwie szkoleń BHP, zarówno dla pracowników nowych, jak i tych z dłu...
Polska - Łódź 2021-06-18 Dodał: Firma Alerta Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Szkolenia BHP Kraków

Na każdym pracodawcy spoczywa obowiązek zapewnienia pracownikom bezpiecznych i zgodnych z wszelki...
Polska - Łódź 2021-06-18 Dodał: Firma Alerta Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Szkolenia BHP Katowice

Każdy pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, jest zobowiązany do zorganizowania wstępnych i okreso...
Polska - Łódź 2021-06-18 Dodał: Firma Alerta Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert