Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBrak zdjęcia
BOEM ZAKŁAD ELEKTRYCZNO-METALOWY JAN BORODZIUK

Opis firmy
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Przedsiębiorstwo BOEM zostało założone w 1988 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Trzebiatów (Województwo Zachodniopomorskie), natomiast część produkcyjna usytuowana jest w oddalonych o 3km Mirosławicach. W firmie aktualnie zatrudnionych jest około 200 pracowników. Profil naszej działalności obejmuje projektowanie, produkcję oraz transport konstrukcji metalowych spawanych. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi halami produkcyjnymi co daje nam szerokie możliwości produkcyjne. W naszym parku maszynowym posiadamy między innymi urządzenia CNC do cięcia laserowego oraz plazmą, prasy rewolwerowe, prasy krawędziowe, prasy hydrauliczne i mimośrodowe, roboty spawalnicze a także śrutownię, malarnie proszkową i mokrą oraz kabinę lakierniczą.

Doskonała struktura organizacyjna oraz nowoczesne wyposażenie zakładu dają nam możliwość wykonywania zaawansowanych technologicznie produktów o wysokiej jakości. Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować zamówienia dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dzięki skutecznie działającemu Działowi Handlowemu oraz posiadającemu bogate zaplecze transportowe Działowi Logistyki, terminowo realizujemy zlecenia klientów z całej Europy.

Zakres stałej produkcji:
- Kontenerowe obudowy generatorów
- Kontenery do zbiórki odzieży używanej
- Kontenery na odpady (w tym podziemne systemy selektywnej segregacji śmieci)
- Konstrukcje metalowe spawane (stal czarna, nierdzewna, kwasoodporna, aluminium)

Podstawowe komórki organizacyjne:
- Zarząd
- Dział Handlowy
- Dział Księgowości
- Dział Jakości
- Dział Technicznego Przygotowania Produkcji
- Dział Produkcji
- Dział Logistyki

Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM jest przedsiębiorstwem znanym i cenionym na rynku Unii Europejskiej. Jesteśmy ukierunkowani na ciągłe poszerzanie zasięgu naszej działalności oraz wdrażanie nowoczesnych technologii. Pamiętamy przy tym, o ciągłym podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Posiadamy aktualne certyfikaty ISO 9001 oraz 14001 w zakresie zarządzania procesami projektowania oraz produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych. Są one potwierdzeniem doskonałej organizacji pracy i dbałości o ochronę środowiska. Na przestrzeni wieloletniej działalności zakładu nasze działania nagradzane były wieloma wyróżnieniami, zarówno o charakterze lokalnym jak i krajowym. Firma BOEM dwukrotnie znalazła się w elitarnym, ogólnopolskim rankingu Gazel Biznesu, zrzeszającym najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jednym z wielu wyróżnień o charakterze lokalnym jest nagroda Pro Civitate 2014, przyznana za wkład w poprawę warunków życia i rozwój gospodarki na terenie gminy Trzebiatów.
Działalność
Typ
Produkcja
Zatrudnienie
Ponad 50 osób
Strona internetowa
www.boem.com.pl
Forma prawna
Indywidualna działalność gospodarcza
Główne rynki zainteresowania
  • Europa
  • Ameryka Północna
Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy
Branże firmy
Branże główne
Branże poboczne
Główne branże klientów


Wydarzenia, w których biorę udział