Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBrak zdjęcia
OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNA

Opis firmy
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Jesteśmy jednym z wiodących producentów wyrobów z tworzywa sztucznego w Polsce. Wyróżniają nas między innymi doświadczenie i tradycje produkcji sięgające roku 1929. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy zapewniają kompleksową obsługę i pomagają w realizacji całego procesu „od pomysłu do gotowego wyrobu”. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez szkolenia w kraju i zagranicą oraz unowocześniamy nasz park maszynowy, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów. Efekty naszej działalności zostały potwierdzone uzyskaniem w 1998 r. Certyfikatu ISO 9001.
Nasza produkcja opiera się na technologii formowania wtryskiem i rozdmuchem. Park maszynowy wyposażony jest w wysokiej klasy maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych produkcji takich firm jak UNILOY COMEC, BEKUM, KRAUSS MAFFEI, ARBURG, FERROMATIC, AUTOMA. Głównie przetwarzane przez nas surowce to PE, PP, ABS, PA.
Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych takich jak butelki, kanistry, nakrętki, nasadki, wieczka. Obecnie dysponujemy szeroką gamą opakowań z przeznaczeniem dla rynków: spożywczego, motoryzacyjnego, chemicznego oraz budowlanego. Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się w zakładce OFERTA.
Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów stale pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty, przy współpracy z doświadczonymi projektantami form przemysłowych. Chętnie podejmujemy się wyzwań w zakresie produkcji innych wyrobów z tworzyw sztucznych zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Produkcja odbywa się zarówno na formach naszych, jak i powierzonych nam przez Klienta. Oferujemy bardzo konkurencyjne i korzystne sposoby rozliczania kosztów związanych z wdrożeniem nowych produktów.
Działalność
Typ
Produkcja
Zatrudnienie
Ponad 50 osób
Strona internetowa
www.opakomet.com.pl
Forma prawna
Spółka kapitałowa
Główne rynki zainteresowania
  • Europa
Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy
Branże firmy
Branże główne
Branże poboczne
Główne branże klientów
Rekomendacje
OPAKOMET SPÓŁKA AKCYJNA - Kraków
Wydarzenia, w których biorę udział