Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Plan działalności promocyjnej w 2017 r.

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Bartosz Kniecicki | 2017-05-25 10:37:11
  izrael, israel

  W 2017 r., podobnie jak w latach poprzednich będziemy wspierać polskie firmy w rozwoju ich działalności eksportowej i ekspansji na rynek izraelski oraz promować potencjał inwestycyjny Polski wśród miejscowych przedsiębiorstw. Bardzo istotnym elementem naszej działalności będzie również promocja polsko-izraelskiej współpracy technologicznej i badawczo-rozwojowej.

  Zapraszamy polskie firmy, zamierzające rozpocząć działalność na rynku izraelskim do kontaktu z nami. Pomagamy w identyfikacji potencjalnych partnerów biznesowych, udzielamy informacji m.in. na temat warunków wymiany handlowej, współpracy gospodarczej, usługowej i inwestycyjnej, specyfiki danego sektora i możliwości rozwoju współpracy. Inicjujemy i wspieramy misje gospodarcze polskich przedsiębiorstw do Izraela, organizowane przez organizacje branżowe, izby handlowe, władze regionalne i inne instytucje.

   

  W tym roku weźmiemy udział (stoisko) w następujących przedsięwzięciach:

   

  - Targi IMTM (7-8.02.2017) - międzynarodowe targi turystyczne odbywające się w Tel Awiwe. Największa regionalna impreza tego typu .

   

  http://www.fairs.co.il/en/fairs-event/imtm-2017/

   

  - Targi ISRAFOOD (28-30.11.2017) - są najważniejszą imprezą handlową branży spożywczej w Izraelu, które stanowią platformę spotkań i nawiązywania kontaktów pomiędzy producentami, importerami, dystrybutorami oraz przedstawicielami sieci handlowych z całego świata.

   

   http://www.stier.co.il/ISRAFOOD/index_en.asp

   

  - TECHNOLOGY 2017 (31.10.2017-02.11.2017) - wiodące wydarzenie poświęcone tematyce automatyki i pomiarów. Na targach zostanie zaprezentowana szeroka gama technologii i sprzętu związanego z: automatyką, pomiarami, zaopatrzeniem technologicznym, narzędziami, sprzętem, surowcami itd.

   

  http://www.fairs.co.il/en/tech/

   

  - Warsztaty Turystyczne (09.05.2017) - przedsięwzięcie organizowane 9 maja w Tel Avivie. Głównym celem jest promocja Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie.

   

  - Konferencja promująca polskie innowacje w dziedzinach high-tech i innych.

   

  Ponadto, planujemy organizację seminariów, warsztatów i konferencji promujących polsko-izraelską współpracę gospodarczą.